23 February 2018, 09:07
ОБМЕННИК хороший!Но суть любого обменника в поддержке онлайн!Не буду называть говно поддержку!где тебя еще и дебилом обзовут после 7 часов ожидания!И мертвой онлайн поддержки!А тут Сергей блин красавч
Вашето мнение е важно за нас
Ако имате забележки или препоръки свързани с работата на нашата служба, винаги можете да напишете отзив на нашия сайт. Администрацията бързо ще реагира на вашите отзиви и ще Ви отговори.