10 April 2022, 20:40
Хороший обменник, курс не плохой. Ребята работают, молодцы. Пользуюсь обменником больше года, всё хорошо. В поддержке отвечают на все вопросы, подскажут. Любые проблемы тоже решают.
Вашето мнение е важно за нас
Ако имате забележки или препоръки свързани с работата на нашата служба, винаги можете да напишете отзив на нашия сайт. Администрацията бързо ще реагира на вашите отзиви и ще Ви отговори.